Питання - відповідь

Реальна швидкість доступу до ресурсів в Інтернеті залежить від:

 1. Обраного абонентом тарифного плану. Швидкість не перевищуватиме її максимально можливий розмір, зазначений в умовах тарифного плану.
 2. Завантаження зовнішніх Інтернет-каналів провайдера. На даний момент швидкість зовнішніх інтернет-каналів нашої компанії складає більше 20 Гбіт / сек.
 3. Від швидкості віддачі інформації з певного Інтернет - ресурсу. Якщо швидкість віддачі з певного Інтернет - ресурсу обмежена, наприклад, двома мегабітами в секунду, то швидше з цього сайту Ви качати не зможете навіть на тарифних планах з заявленої більшою максимальною швидкістю. Швидкість віддачі з різних Інтернет - ресурсів може бути різна і не залежить від Вашого Інтернет - провайдера.
 4. Швидкість на торрентах залежить від популярності роздачі, чим більше пирів / сидів - тим краще. Також на швидкість при завантаження з торрентів впливає налаштування встановленої операційної системи, налаштування торрент-клієнта, та чи є у Вас реальна IP-адреса, апаратні характеристики Вашого комп'ютера або, якщо є, - маршрутизатора. А також те, як Ви до нього підключені: по WiFi або Ethernet.
 5. Від способу підключення. Якщо Ви підключені через «додаткове» обладнання (роутер, точка доступу) то швидкість доступу в Інтернет може бути нижче, ніж зазначено в тарифі, так як додаткове обладнання може не забезпечити заявлену швидкість.
 6. Антивірусного захисту комп'ютера і завантаження процесора. Антивірусні програми, наприклад - Internet Security, впливають на швидкість з'єднання з Інтернетом. Так само в значній мірі на швидкість з'єднання з Інтернетом впливає Windows Firewall. При використанні даних програм швидкість з'єднання з Інтернетом може бути нижче, ніж заявлено в тарифному плані..
 7. Фізичних пошкоджень мережевої карти і мережевого кабелю. Якщо мережева карта абонента фізично пошкоджена (може згоріти від довгого терміну використання), або ж мережевий кабель по квартирі пошкоджено (притиснутий меблями, «затоптаний», відійшов «джек») то це може в значній мірі вплинути на швидкість доступу в Інтернет
 8. Від продуктивності і завантаженості вашого комп'ютера. Сучасні інтеренет-додатки, ігри, особливо пов'язані з відтворенням відео високої роздільної здатності, активно використовують процесор комп'ютера, відеокарту, пам'ять. З цієї причини на комп'ютерах з низькою продуктивністю неможливо отримати максимальну швидкість і якість доступу до мережі Інтернет. Вимоги до продуктивності комп'ютера для роботи в мережі Інтернет з кожним роком зростають, тому для отримання максимальної швидкості і якості необхідно вчасно модернізувати апаратне і програмне забезпечення Вашого комп'ютера.

Найпопулярнішим методом вимірювання швидкості на даний момент є сайт speedtest.net.

Але вимірюючи швидкість на цьому сайті, як і на будь-якому іншому «вимірнику», потрібно пам'ятати, що в силу специфіки роботи Adobe flash player на різних ОС і різних за продуктивністю пристроях, результати можуть не відповідати дійсності.

Якщо Ви хочете дізнатися яка у Вас швидкість, то:

 1. Поставте на закачування популярну (!) Роздачу на торрент, в якій кількість «сидів» буде значно перевищувати кількість «пирів». Не забувайте, що швидкість завантаження в торрентах вимірюється в Мегабайтах в секунду (MB / s), а швидкість в тарифних планах - в мегабітах на секунду (Mb / s, Mbps). 1 Мегабайт дорівнює 8 мегабіт
 2. Спробуйте завантажити файл великого розміру з сайту microsoft.com. Цей ресурс не обмежує швидкість віддачі інформації зі свого сервера
 3. Скористайтеся оптимізованим для нашої мережі «вимірником» speedtest.
 • Необхідно залишити заявку на підключення по одному з телефонів технічної підтримки мережі Optinet і оформити договір на оренду медіаплеєра за 1 гривню на місяць (без ПДВ). Налаштування обладнання у Вас вдома зробить наш майстер. Для роботи сервісу Вам потрібен маршрутизатор.
 • Необхідно залишити заявку на підключення по одному з телефонів технічної підтримки мережі Optinet. Налаштування обладнання у Вас вдома зробить наш майстер. Для роботи сервісу Вам потрібен маршрутизатор.

Це пов'язано з тим, що сервіс інтерактивного телебачення транслюється через мережу Інтернет і для одночасного використання комп'ютера, телевізора і інших пристроїв (планшет, ноутбук і тд.) Потрібно мати маршрутизатор..

Так, надаємо. Ця послуга є платною і становить 25 гривень на місяць, якщо інше не обумовлено умовами Вашого тарифного плану. Для присвоєння реальної статичної IP-адреси Вам треба подати заявку в особистому кабінеті.

 1. Будьте завжди в курсі свіжих новин мережі, актуальної інформації з приводу аварій та термінів їх усунення, акцій, новин у сфері IT.
 2. Для налаштування каналу Вам потрібно встановити додаток Telegram на смартфон та перейти за посиланням: Telegram-канал.

Оплата картами U@NetОплата відбувається за допомогою карток поповнення рахунку U@net (по принципу мобильных операторов). Ви можете купити картки поповнення рахунку в точках продажів по всьому місту або замовити їх безкоштовну доставку в зручний для Вас час і місце.

Оплата через систему Portmone.comТакож Ви можете оплатити наші послуги за допомогою банківських карт Visa та Mastercard. Оплата забезпечується сервісом онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки сервісу оплати: тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com

Важливо! При цьому способі оплати для Вашої картки повинна бути активована функція Інтернет - платежів (активується Вашим банком).

Оплата через систему Privat24Також Ви можете здійснити оплату через систему електронних платежів Приват-24, що особливо зручно власникам банківських карток ПриватБанку. При такому способі оплати Ви повинні бути зареєстровані в Приват-24 і Вам не обов'язково активувати функцію інтернет-платежів для Вашої картки.

Наш офіс знаходиться в центрі міста, за адресою вулиця 1100-річчя Полтави 2А, офіс 23

Ви можете оформити заявку, зателефонувавши по одному з номерів технічної підтримки мережі Optinet. Так само Ви можете оформити заявку через сайт, для чого необхідно натиснути на кнопку "Заявка онлайн" і заповнити форму на підключення. Після цього з Вами зв'яжеться оператор для уточнення деталей підключення. Для оформлення заявки та укладання договору підходити до нас на офіс не обов'язково.

Ви можете оформити заявку, зателефонувавши по одному з номерів технічної підтримки мережі Optinet. Так само Ви можете оформити заявку через сайт, для чого необхідно натиснути на кнопку "Заявка онлайн" і заповнити форму на підключення. Після цього між нашими організаціями буде укладено договір на підключення до мережі Інтернет та включення Вашої організації на обраний Вами тарифний план з лінійки "Офіс". Особистий кабінет

Техпідтримка

городской номер 62-99-99 
мобильный номер МТС 405-94-66 
мобильный номер Киевстар 408-38-86 
мобильный номер Лайф 170-01-77

 Пн-Пт: 800-2100
 Сб-Нд: 900-1800

 Налаштування

 Сервіси

Вверх