Інтернет для офісу

Інтернет для офісу - послуга мережі Optinet, яка пропонує вигідні умови співпраці для бізнесу. У лінійку бізнес - тарифів Optinet входять два тарифні плани, які дають Вам можливість в повній мірі використовувати ресурси мережі Інтернет по виділеній лінії на гарантованих швидкостях. Ми забезпечуємо пріоритетне технічне обслуговування, з чітко визначеним часом реагування на Ваші звернення і закріпленням за Вашою фірмою індивідуального майстра

Корисно знати! Як залишити заявку на підключення.

Тарифи, які діють з 01.06.2019

Офіс простий * Офіс плюс * Офіс ультра * Офіс преміум *
Гарантована швидкість в інтернеті 20 Мбіт/с 30 Мбіт/с 50 Мбіт/с 100 Мбіт/с
Абон. плата (грн./міс.) з НДС 300,00 450,00 800,00 1200,00

* Активація реальної ip-адреси, одноразово при підключенні, - 300 гривень з ПДВ.

Тарифний план «Офіс простий»

Цей тарифний план надає Вам можливість комфортного спілкування з Вашими бізнес - партнерами та клієнтами за допомогою різного роду комунікаторів: Skype, MS Outlook, The Bat, ICQ. Дозволяє використовувати Інтернет - банкінг, а також відправляти бухгалтерську електронну звітність. Пропонує Вам економне підключення до мережі Інтернет на високій швидкості, що дає можливість працювати з даними, що знаходяться на віддалених серверах.

Тарифний план «Офіс плюс»

Цей тарифний план має всі можливості тарифного плану «Офіс простий», а також дає можливість організації відео - конференцій з Вашими бізнес - партнерами. Тарифний план «Офіс преміум» дає широкі можливості в мережі Інтернет для ведення та розвитку Вашого бізнесу.

Тарифний план «Офіс преміум»

Тарифний план Преміум дає доступ до ресурсів Інтернет на максимально можливій швидкості, яка задовольнить будь-які потреби Вашого бізнесу.

Документи необхідні для підключення:

Заява на підключення.

Перелік даних для договору. Особистий кабінет

Техпідтримка

городской номер 62-99-99 
мобильный номер МТС 405-94-66 
мобильный номер Киевстар 408-38-86 
мобильный номер Лайф 170-01-77

 Пн-Пт: 800-2100
 Сб-Нд: 900-1800

 Налаштування

 Сервіси

Вверх