Інтернет + Інтерактивне ТБ від OmegaTV

OllTV

Послуга "Інтернет + Інтерактивне ТБ" дає можливість абонентам мережі Optinet підключитися до комплексних тарифних планів з оплатою послуг доступу в Інтернет і до сервісу Інтерактивного ТБ за єдиним рахунком. Оплата доступна з особового рахунку абонента мережі Optinet.

Наш телевізійний партнер ОМЕГА ТВ представляє можливість перегляду більш ніж 180 рейтингових українських і зарубіжних телеканалів на будь-який смак! Ви можете переглядати улюблені канали на телевізорі і ноутбуці, планшеті і смартфоні! Більш того один клієнт в рамках свого договору, може активувати до 5-и пристроїв, отримати доступ до програми передач для кожного каналу, перегляду минулих передач. Кожен член сім'ї буде дивитися те, що хоче.

Більше не буде сімейної боротьби за пульт! Дружина може дивитися улюблений серіал по телевізору, чоловік - довгоочікуваний футбольний матч на комп'ютері, а діти - дивитися мультики на ноутбуці або планшеті.

pdf Більш детальну інформацію по наповненню пакетів та налаштуванню послуги Ви знайдете за цим посиланням

Сервіс включає:

  • Одна підписка на всі пристрої - 5 пристроїв - одна ціна! Підключи будь-які п'ять пристроїв до одного аккаунту (смартфон, телевізор, планшет, комп'ютер, ноутбук), а плати лише за один!
  • Батьківський контроль - Якщо Ви перейшли на перегляд телеканалів в режимі онлайн, то не варто забувати, що до нього є доступ і у ваших дітей. Не всі батьки замислюються про те, що саме їх діти дивляться по телевізору. Функція «батьківський контроль» допоможе уникнути перегляд небажаного контенту.
  • Вибране - Додавайте канали в «Вибране», щоб мати швидкий доступ до улюблених телепередач.
  • Перемотка - Не пропускай улюблених епізодів, насолоджуйся контентом з функцією «Перемотка», у Вас є можливість пропускати рекламу або перемотати назад найкращі моменти улюблених телепередач і фільмів.
  • Пауза ефіру - Функція «Пауза» дозволяє зупинити трансляцію та продовжити перегляд з того самого моменту, на якому Ви зупинилися.
  • Архів телепередач - Функція «Архів» дозволяє переглядати передачі, які вже були в ефірі протягом останніх 7-ми днів. Ви можете вибрати будь-який контент за настроєм і дивитися його в будь-який час без прив'язки до ефіру і без реклами.
  • Програма телеканалу - За допомогою цієї функції Ви зможете не тільки ознайомитися з анонсом, а й знати, скільки часу пройшло від початку поточного передачі або фільму. Не треба переключатися з каналу на канал у пошуках цікавої передачі. Чи не відволікаючись від перегляду Ви можете дізнатися, що йде в даний момент по іншим телеканалам. До того ж, ця опція дає можливість отримати більш детальну інформацію про ту чи іншу програму: жанр телепередачі, рік створення, акторський склад, вікові обмеження і т.д.
  • Вмикати / вимикати медіаплеєр і телевізор за допомогою одного пульта.

Корисно знати! Як підключитися до сервісу Інтерактивного телебачення?

Тарифи, які діють з 01.04.2021

«Економ» «Люкс» «Еліт»
Швидкість в Інтернеті, до 100 Мбіт/с 100 Мбіт/с 100 Мбіт/с
Кількість телеканалів, від 157 (57 HD) 185 (70 HD) 208 (89 HD)
Дод. сервіси електронна програма, сервіси «Пауза», «Архів телепередач» за 7 днів, перемотка електронна програма, сервіси «Пауза», «Архів телепередач» за 7 днів, перемотка електронна програма, сервіси «Пауза», «Архів телепередач» за 7 днів, перемотка
Тестовий період - - 7 днів
Безкоштовні Додаткові екрани +2 +4 +5
Вартість, гривень / місяць 180,00 220,00 280,00

pdf Ознайомитись з тарифами для Приватного сектору

pdf Договір OmegaTV

Обладнання, необхідне для підключення послуги Інтерактивного ТБ

Для підключення послуги Ви можете придбати медіаплеєр з ОС Android в Вашу власність за 1100 гривень.
Для підключення послуги Ви можете використовувати Samsung Smart TV, а саме: моделі F і H і пізніших серій (від 2015 року випуску).
Для підключення послуги Ви можете використовувати моделі LG Smart TV від 2016 року виробництва.

Додаткове обладнання, роботи та витратні матеріали

Маршрутизатор (при необхідності) - купується самостійно.
Мережевий кабель по квартирі (при необхідності) - 6 гривень / метр.
Налаштування з виїздом майстра (при необхідності) - 100 гривень. Особистий кабінет

Техпідтримка

0532 62-99-99 
050 405-94-66 
067 408-38-86 
093 170-01-77

 Пн-Пт: 800-2100
 Сб-Нд: 900-1800

 Налаштування

 Сервіси

Вверх